Gizlilik Politikamız

Asilsiyah.com sohbet ortamı olarak kişilerin gizliliğine ve özel hayatına önem vermekteyiz. Bu yüzden sitemizde kullanıcılar gerek kişisel konularda gerek genel konularda herkesin hakkına saygılı olmaktadır ve kurallarımıza uymaktadır. Bunun dışında gizlilik politikamız ve kurallarımız aşağıda yer almaktadır.

 

  1. Reklamcılık; Asilsiyah.com’da reklamlarımız özel kişilerden alınmaktadır. Bu reklamları görmek veya tıklamak zorunlu değildir. Dileyen kişiler reklamları etkisiz hale getirebilir. Reklamı yapılan siteler sizlerden e-posta, isim veya başka bilgilerinizi isteyebilirler. Sitemizden reklamcı şirkete her hangi bir bilginiz verilmemektedir.
  2. Loglar; Her sunucuda olduğu gibi bizde istatistik amaçlı olarak kullanıcı ip adresi, kullanılan işletim sistemi, internet servis sağlayıcınız gibi konularda bilgiler toplamaktadır. Bu bilgiler sadece istatistik amaçlıdır.
  3. Çerezler; Sitemiz geçmişinize ve bilgisayarınızda kayıt olabilir. Bu kayıtları silmek sizin elinizde. Daha sonra tekrar geldiğinizde hızlı yüklenmesi için tarayıcınızda çerezler oluşturmaktadır.
  4. Kameralı ve sesli görüşmeler; Kameralı görüşmeler kullanıcıların kendi izni verdiği kişilerle yapılabilir. Sizin izniniz olmadan kimse sizi izleyemez veya sesinizi duyamaz, kayıt altına alamaz. Siz izin verirseniz kişiler sizi görebilir veya kayıt altına alabilir bu konuda sitemiz sorumlu değildir. Tamamen kullanıcıların iznine kalmış bir durumdur.
  5. Yazışma ve bilgi sızdırma; Tandığınız veya tanımadığınız kişilerle kişisel bilgilerinizi paylaşmayın! Sistem üzerinde konuşmalarınız kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar 6 ay süreyle tutulmaktadır. 6 ay sonunda silinmektedir. Kullanıcıların konuşmaları kimseyle paylaşılmamaktadır.  Yada izlenmemektedir, gerekli bir durumda resmi yerlere bildirilmek için saklanmaktadır.
  6. Gizlilik politikamız ve kurallarımız yukarda yer almaktadır. Sitemizde sohbete katıldığınız anda bunları kabul etmiş sayılmaktasınız. Lütfen kurallarımızı okumadan sohbete katılmayınız.